СУ "Методий Драгинов"

Училищен вестник

Засаждане на дръвчета

Нашето училище участва в кампания, организирана от гражданска инициатива Гората.бг, която има за цел да засади 1 милион дръвчета на територията на страната ни. Децата засадиха 20 фиданки в двора на училището с чувство за отговорност към бъдещето на планетата ни, водени от любовта си към чистата природа. Учениците от нашето училище вярват, че всеки един от нас може да направи една малка промяна към по-добро, която ще направи света по-чист, по-усмихнат, по-красив. Кампанията по залесяване на двора на училището е част от тържествата, провеждани през месец май по повод 105 годишнината от създаването на Средно училище „Методий Драгинов“ с. Драгиново - училище с традиции и поглед към бъдещето.

Публикувано на 06.05.2019