СУ "Методий Драгинов"

Училищен вестник

Обучение по „Еразъм+”

Средно училище „Методий Драгинов“ спечели финансиране на проект към „Център за развитие на човешките ресурси“ по програма „Еразъм+”, КД1: Образователна мобилност на граждани. Ще бъде проведено обучение на група от трима учители в Малта на тема – CLIL (съдържателно езиково интегрирано обучение). Съдържанието на курса е тясно свързано с иновацията, която стартира в СУ „Методий Драгинов“ през новата учебна година. Можем да се похвалим и с новината, че училището ни е вече Иновативно средно училище „Методий Драгинов“. Дейностите по проекта стартират през месец юли и включват обучение, семинари и работни разговори. Посещението на структурирания курс и въвеждането на иновативния подход в обучението е част от стратегията на нашето училище за постигне висококачествено, мултикултурно, европейско образование на учениците. Работата по проекта дава отлична възможност за поддържане на висок професионализъм и личностно развитие на преподавателите.

Публикувано на 22.09.2020 г.